Pazartesi, Haziran 24
Shadow

Vintage Eşya Alanlar

Vintage Eşya Alanlar Satanlar için Alım Satım Hizmeti

Vintage Eşya Alanlar

Mağazamız Ankara ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar ilçelerine, Bahçelievler, Emek, İncek, Eryaman, Yıldız, Oran vs semtlerine ve ayrıca tüm illerimize vintage eşya alanlar satanlar için konusunda uzman ekibimizle hizmet vermektedir.

Vintage eşyalar hakkında genellikle 1930’larla 1990’lar arasında üretilmiş ürünleri kapsadığı söylenebilir. Yani günümüzden 20 -30 yıl öncesi ve 100 yaşını tamamlamamış ürünler vintage olarak isimlendirilebilir.

Vintage mobilya, aksesuar, obje, biblo, matara, kantar, gaz ocağı, fener, lamba, kandil, tepsi, kaşık çatal bıçak kepçe kevgir, tütsülük, kapı zili, çan, alem, barutluk, divit hokka, ibrik, yağdanlık, tak tak kapı tokmağı, havan, mumluk, şekerlik, fincan vb satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürün fotoğraflarını göndermeniz sonrasında eşya değerlendirilir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Anlaşma halinde ürün ya yerinde ya da mağazaya getirmeniz sonrası görülür ve anında nakit olarak alınır.

Elinizde bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz vintage eşyanızı satarak kazanç sağlamak için bizi telefonla arayın ya da whatsapp mesajıyla satılık eşyanızın fotoğrafını gönderin, öncelikle değerlendirelim sonra hemen size geri dönüş yapalım. Çalışmalarımızda müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button