Pazartesi, Haziran 24
Shadow

Antika Obje Alanlar

Antika Obje Alanlar Satanlar için Alım Satım Hizmeti

Mağazamız Ankara ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar ilçelerine, Bahçelievler, Emek, İncek, Eryaman, Yıldız, Oran vs semtlerine ve ayrıca tüm illerimize antika obje alanlar ve obje alım satım konusunda uzman ekibimizle hizmet vermektedir.

Antika obje, antika biblo, matara, kantar, gaz ocağı, fener, lamba, kandil, tepsi, karaf, kaşık çatal bıçak kepçe kevgir, klişe, tütsülük, kapı zili, çan, alem, barutluk, divit hokka, ibrik, opalin, yağdanlık, tak tak kapı tokmağı, ikona, teber, havan, mumluk, murano şekerlik, fincan vb satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürün fotoğraflarını göndermeniz sonrasında eşya değerlendirilir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Anlaşma halinde ürün ya yerinde ya da mağazaya getirmeniz sonrası görülür ve anında nakit olarak alınır.

Elinizde bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz antika obje ve biblolarınızı satarak kazanç sağlamak için bizi telefonla arayın ya da whatsapp mesajıyla satılık objelerinizin fotoğrafını gönderin, öncelikle değerlendirelim sonra hemen size geri dönüş yapalım. Çalışmalarımızda müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hemen Arayın
Call Now Button