Shadow

Hakkımızda

Masa Sandalye Alan Yer Ankara

 Kullanılmış ikinci el Masa ve sandalye alanlar dendiğinde eşyalarınızı değerinden satın alan 50 yılı aşkın köklü bir firmayız. Tüm işyerinizde bulunan masa ve sandalye takımlarınızı değerinden ve adresinizden anında satın alıyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Lütfen masa ve sandalyelerinizi satmak istediğinizde Vural Ticareti arayın ve bir teklif alın.

Ankara’nın ikinci el eşya alımındaki tecrübeli firmasından fiyat almadan eşyalarınızı satmayınız. Endüstriyel eşyalarınızı, ekipmanlarınızı, antikalarınızı, beyaz eşyalarınızı, mobilyalarınızı, ev eşyalarınızı ve halılarınızı satmak isterseniz bizi arayın.

Tüm sektörlere ait masa ve sandalyelerinizi satın alıyoruz. Her hangi bir sebep ile elinizde bulunan mas ve sandalye takımlarını satmanız nakit paraya dönüştürmeniz gerekiyor ise hemen bizi 0 532 662 00 77 numaralı telefonumuzdan ulaşın ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese gelerek satın alma işlemini gerçekleştirelim.

Ankaranın en eski endüstriyel eşya ve ekipman alım merkezi olan Vural Ticaret sizlere yardımcı olmak için hazırdır. Hemen hemen tüm sektörlere ait eşyalarınızı satın alıyoruz. Restonaran eşyalarınızı, Kafeterya Eşyalarınızı, PAstane Eşyalarınızı, Berber ve Kuaför eşyalarınızı, Tuhafiye ve market raflarınızı, iş yerinizde bulunan tüm eşyalarınızı nakit olarak satın alıyoruz.


Call Now Button
Open chat