Pazartesi, Haziran 24
Shadow

Antika Halı Kilim Alanlar

Antika Halı Kilim Alanlar için Alım Satım Hizmeti

Mağazamız Ankara ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar ilçelerine antika halı kilim alım satım hizmeti vermektedir. Ayrıca tüm illerimize de antika halı kilim alanlar ve alım satım konusunda uzman ekibimizle hizmet vermektedir.

Eski olan her halıyı antika olarak değerlendirmek yanlıştır. Eski bir halının antika olabilmesi için yaşı dışında daha bir çok özelliğe sahip olması gereklidir.

myhomehali.com.

Bugün bir halının antika sıfatına kavuşması için en az yüz yıllık olması gerekmektedir.

prizmahome.com

Pazirik el dokuma halısı, Isparta el dokuma halısı, İran el dokuma halısı, Hereke halısı, el örmesi yün ve ipek halılar, Yağcıbedir yün halı, yörük kilimi, Türkmenistan teke halısı, el dokuma afgan kilimi, el dokuma cecim anadolu kilim, el dokuması heybe, yastık, minderler bu çerçevede değerlendirilebilir.

Antika antika halı kilim, yolluk satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürün fotoğraflarını göndermeniz sonrasında eşya değerlendirilir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Anlaşma halinde ürün ya yerinde ya da mağazaya getirmeniz sonrası görülür ve anında nakit olarak alınır.

Bizi telefonla arayın ya da whatsapp mesajıyla satılık antika halı kilim ve yolluklarınızın fotoğrafını gönderin, ilk olarak değerlendirelim sonra hemen size geri dönüş yapalım. Çalışmalarımızda müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button