Çarşamba, Temmuz 24
Shadow

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemesi Alanlar

İkinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar ve satanlar için hizmet veren mağazamız;

İkinci el lokanta malzemesi alım satım

İkinci el restoran malzemeleri alım satım

İkinci el cafe malzemesi alım satım

İkinci el pastane malzemesi alım satım

İkinci el fırıncılık malzemesi allim satım

İkinci el kafeterya malzemesi alım satım

İkinci el market ekipmanları alım satım

İkinci el kasap ekipmanları alım satım

ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar

ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar için

Konusunda uzman ekibiyle değerli müşterilerimize güven ve memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktadır. Mağazamız Ankara ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar ilçelerine, Bahçelievler, Emek, İncek, Eryaman, Yıldız, Oran vs semtlerine ve ayrıca tüm illerimize ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar ve satanlar için konusunda uzman ekibimizle hizmet vermektedir.

Kullanılmış ve artık ihtiyacınız kalmamış, yenilemek istediğiniz ya da iş değişikliği nedeniyle satmak istediğiniz komple endüstriyel mutfak malzemesi ve ekipmanlarını, konvansiyonel fırın, ocak, tezgah, teşhir dolabı, ısıtma ve soğutma sistemleri, saklama dolapları, pişirme kapları, servis ekipmanları, mobilya, masa sandalye, banko, bulaşık makinesi  satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürün fotoğraflarını göndermeniz sonrasında eşya değerlendirilir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Anlaşma halinde ürün ya yerinde ya da mağazaya getirmeniz sonrası görülür ve anında nakit olarak alınır.

ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar ve satanlar

Elinizde bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz endüstriyel mutfak malzemesi ve ekipmanlarını satarak kazanç sağlamak için bizi telefonla arayın. Whatsapp mesajıyla satılık endüstriyel mutfak eşyanızın fotoğrafını gönderin, öncelikle değerlendirelim sonra hemen size geri dönüş yapalım. İkinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar için çalışmalarımızda müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir

whatsapp
Fotoğraf Gönder Fiyat Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hemen Ara Fiyat Al
Call Now Button