Çarşamba, Temmuz 24
Shadow

İkinci El Restoran Malzemesi Alanlar

İkinci El Restoran Malzemesi Alanlar Satanlar İçin Alım Satım Hizmeti

Mağazamız Ankara ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar ilçelerine, Bahçelievler, Emek, İncek, Eryaman, Yıldız, Oran vs semtlerine ve ayrıca tüm illerimize ikinci el restoran malzemesi alanlar ve satanlar için konusunda uzman ekibimizle hizmet vermektedir.

Kullanılmış ve artık ihtiyacınız kalmamış, yenilemek istediğiniz ya da iş değişikliği nedeniyle satmak istediğiniz komple restoran malzemesi ve ekipmanlarını, konvansiyonel fırın, ocak, tezgah, teşhir dolabı, ısıtma ve soğutma sistemleri, saklama dolapları, pişirme kapları, servis ekipmanları, mobilya, masa sandalye, banko, bulaşık makinesi  satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürün fotoğraflarını göndermeniz sonrasında eşya değerlendirilir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Anlaşma halinde ürün ya yerinde ya da mağazaya getirmeniz sonrası görülür ve anında nakit olarak alınır.

İkinci el restoran malzemesi alanlar

Elinizde bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz restoran malzemesi ve ekipmanlarını satarak kazanç sağlamak için bizi telefonla arayın. Whatsapp mesajıyla satılık eşyanızın fotoğrafını gönderin, öncelikle değerlendirelim sonra hemen size geri dönüş yapalım. İkinci el restoran malzemesi alanlar için çalışmalarımızda müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir

whatsapp
Whatsapp iletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button