Çarşamba, Temmuz 24
Shadow

İkinci El Cafe Malzemesi Alanlar

Cafe malzemesi alan yerler

İkinci el cafe malzemesi alanlar ve satanlar için hizmet veren mağazamız;

Uzman ekibiyle değerli müşterilerimize güven ve memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktadır. Mağazamız Ankara ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı, Pursaklar ilçelerine, Bahçelievler, Emek, İncek, Eryaman, Yıldız, Oran vs semtlerine ve ayrıca tüm illerimize ikinci el cafe malzemesi alanlar ve satanlar için konusunda uzman ekibimizle hizmet vermektedir.

Kullanılmış ve artık ihtiyacınız kalmamış, yenilemek istediğiniz ya da iş değişikliği nedeniyle satmak istediğiniz komple cafe malzemesi ve ekipmanlarını, konvansiyonel fırın, ocak, tezgah, teşhir dolabı, ısıtma ve soğutma sistemleri, saklama dolapları, pişirme kapları, servis ekipmanları, mobilya, masa sandalye, banko, bulaşık makinesi  satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürün fotoğraflarını göndermeniz sonrasında eşya değerlendirilir ve ortalama bir fiyat belirlenir. Anlaşma halinde ürün ya yerinde ya da mağazaya getirmeniz sonrası görülür ve anında nakit olarak alınır.

Elinizde bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz cafe malzemesi ve ekipmanlarını satarak kazanç sağlamak için bizi telefonla arayın. Whatsapp mesajıyla satılık cafe eşyanızın fotoğrafını gönderin, öncelikle değerlendirelim sonra hemen size geri dönüş yapalım. İkinci el cafe malzemesi alanlar için çalışmalarımızda müşteri güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir

whatsapp
Fotoğraf Gönder Fiyat Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button